Zaprojektowany, aby zapewnić wszystkie prywatne pliki do pobrania z Instagrama w jednym miejscu!


Pobieranie prywatnych historii i najciekawszych momentów na Instagramie

Uwaga: powinieneś być zalogowany w tej przeglądarce

Pobierz prywatne historie na Instagramie

Wszyscy uwielbialiśmy oglądać na Instagramie historie naszych przyjaciół, kuzynów i członków rodziny lub obserwowanych osób, ponieważ historie są świetnym sposobem na zaprezentowanie naszych niezapomnianych chwil i udostępnienie ich w mediach społecznościowych oraz nawiązanie kontaktu z naszymi obserwującymi lub oglądanie ich historii na Instagramie.

Ale czasami uwielbialiśmy niektóre historie i chcemy je pobrać i oglądać w trybie offline, gdy za nimi tęsknimy lub cokolwiek innego, ale chcemy je zapisać w naszej galerii telefonu, ale Instagram nie ma domyślnego sposobu pobierania prywatnych historii i podkreśleń z Instagrama.

Ale nie martw się, że zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc! InstaFinstaa zawsze czuje się podekscytowany, aby rozwiązać problem związany z pobieraniem na Instagramie w najszybszy lub najłatwiejszy sposób i uniemożliwić pobranie jakiejkolwiek dodatkowej aplikacji. Wiele osób pyta „Jak pobieramy prywatne sklepy na Instagramie”, ale nie znaleźli najłatwiejszego sposobu na pobranie prywatnych historii.

Więc bądź wyluzowany! uruchomiliśmy dla Ciebie narzędzie do pobierania prywatnych sklepów na Instagramie, a najlepsze, które powinieneś pobrać, ile chcesz, Prywatne historie na Instagramie, a także oferujemy pobieranie prywatnych wyróżnień na Instagramie w tej samej karcie, ale przed pobraniem jakichkolwiek prywatnych historii / wyróżnień na Instagramie muszą śledzić tę osobę z prywatnego konta i zatwierdzoną przez nią, aby pobierać prywatne historie z Instagrama.

Następnie musisz wkleić link do prywatnych historii w polu wprowadzania InstaFinstaa i kliknąć Otwórz. Widziałeś jakiś tekst Obcego, ale w języku programistów nazwaliśmy źródło strony. Skopiuj cały ten kod źródłowy strony i wklej w drugim polu, kliknij przycisk pobierania, aby przetworzyć pobieranie najlepszych materiałów lub historii.

Uwaga:- Musisz zalogować się na konto Instagram w tej samej przeglądarce, której używasz do pobierania historii na Instagramie.