Tüm özel Instagram indirmelerini tek bir yerde sağlamak için tasarlandı!


Instagram Özel Hikayeler ve Öne Çıkanlar İndirici

Not: Bu tarayıcıda oturum açmalısınız

Özel Instagram Hikayelerini İndir

Hepimiz Instagram'da arkadaşlarımızın, kuzenlerimizin ve aile üyelerimizin veya takip edilen kişilerin hikayelerini izlemeyi severiz çünkü hikayeler unutulmaz anlarımızı sunmanın ve sosyal medyada paylaşmanın ve takipçilerimizle bağlantı kurmanın veya Instagram hikayelerini izlemenin harika bir yoludur.

Ama bazen bazı hikayeleri sevdik ve onları indirmek ve onları kaçırdığımızda veya başka bir şeyde çevrimdışı izlemek istiyoruz ama onları telefon galerimize kaydetmek istiyoruz ama instagram tarafından özel instagram hikayelerini ve öne çıkanları indirmek için varsayılan bir yol yok.

Ama merak etmeyin, size her zaman yardım etmeye hazırız! InstaFinstaa, instagram indirme ile ilgili sorununuzu en hızlı veya en kolay şekilde çözmek için her zaman heyecan duyuyor ve herhangi bir ek uygulama indirmenizi engelliyor. Birçok kişi “Instagram özel mağazalarını nasıl indiriyoruz” diye soruyor ancak özel hikayeleri indirmenin en kolay yolunu bulamadılar.

Öyleyse, Sakin Ol! Sizin için özel instagram mağazaları indiricisini başlattık ve istediğiniz kadar indirmeniz gereken en iyi bölüm Instagram Özel Hikayeleri ve ayrıca aynı sekmede özel instagram vurgulamalarını indirmeyi teklif ediyoruz, ancak herhangi bir Özel Instagram Hikayelerini/Önemli Noktaları indirmeden önce özel instagram hikayelerini indirmek için o özel hesap kişisini takip etmeli ve onlar tarafından onaylanmalıdır.

Bundan sonra, InstaFinstaa giriş kutusuna Özel Hikayeler bağlantısını yapıştırmanız ve aç'a tıklamanız gerekir. Şimdi, bir tür Alien metni gördünüz ama kodlayıcı dilinde sayfa kaynağı adını verdik. Tüm bu Sayfa kaynak kodunu kopyalayın ve ikinci kutuya yapıştırın, Öne Çıkanlar veya Hikayeler indirme işleminizi işlemek için indirme düğmesine basın.

Not: - İnstagram hikayeleri indirmek için kullandığınız tarayıcıda instagram hesabı ile giriş yapmalısınız.