Розроблено, щоб забезпечити всі приватні завантаження Instagram в одному місці!


Завантажувач приватних історій та основних моментів Instagram

Примітка: Ви повинні увійти в цей браузер

Завантажте приватні історії Instagram

Ми всі любили дивитися історії в Instagram про своїх друзів, двоюрідних братів та членів сім'ї або підписників, тому що історії - це чудовий спосіб представити наш пам’ятний момент та поділитися ними у соціальних мережах, зв’язатися з нашими підписниками або подивитися їхні історії в Instagram.

Але іноді ми любимо деякі історії та хочемо їх завантажити та дивитися в автономному режимі, коли ми пропускаємо їх чи що -небудь ще, але ми хочемо зберегти їх у нашій галереї телефонів, але в Instagram немає стандартного способу завантаження приватних історій та основних моментів у Instagram.

Але не переживайте, що ми завжди готові вам допомогти! InstaFinstaa завжди в захваті від вирішення вашої проблеми, пов'язаної із завантаженням instagram, найшвидшим або найпростішим способом і не дозволить вам завантажити будь-яку додаток. Багато людей запитують «Як ми завантажуємо приватні магазини в Instagram», але вони не знайшли найпростішого способу завантажити приватні історії.

Тож будьте спокійними! ми запустили приватний завантажувач магазинів Instagram для вас, і найкраща частина, яку ви повинні завантажувати стільки, скільки вам потрібно, приватні історії Instagram, а також пропонуємо завантажити приватні моменти з інстаграму на тій же вкладці, але перед тим, як завантажити будь -які приватні історії/основні моменти Instagram, ви повинні стежити за цією особою приватного облікового запису та схвалювати її, щоб завантажувати приватні історії в instagram.

Після цього вам потрібно вставити посилання на приватні історії у вікні введення InstaFinstaa та натиснути на відкрити. Тепер ви бачили якийсь чужий текст, але на мові кодерів ми називали джерело сторінки. Скопіюйте весь вихідний код сторінки та вставте всередину другого вікна. Натисніть кнопку завантаження, щоб обробити завантаження основних моментів або історій.

Примітка:- Ви повинні увійти з обліковим записом instagram у тому ж браузері, який ви використовуєте для завантаження історій instagram.